Čestná Stráž Praha, VÚ 9133 - VÚ 1411 - VÚ 6660

(stránky 308. Strážního Praporu Pražské Posádky)

Facebooková část k těmto stránkám:

Veřejná skupina - VÚ 9133 Čestná Stráž Praha
https://www.facebook.com/groups/1620649018188739/


Kontakt na správce webu:

aurelius.21@volny.cz

 

   V rámci možností rád zodpovím případné otázky k tématu, ačkoliv jsem se snažil vše srozumitelně a systematicky podat na těchto stránkách tak, aby bylo vše dostatečně objasněno. Pro případné diskuse a širší prezentaci těchto stránek je vhodná i jejich odnož v podobě veřejné skupiny umístěné na Facebooku. Tam jsou čas od času vkládány i odkazy na prodávané součásti a doplňky uniforem ČS, kdyby měl někdo zájem.
   Pokud jste našli v něčem, co jsem uvedl chybu, rád se nechám poučit a případně ji opravím, ale upozorňuji, že některé údaje k těmto věcem, které jsou dostupné na internetu mohou být chybné nebo nepřesné a proto se s těmito zdroji rozcházím.

    Kromě uniforem rovněž sbírám fotografie a písemnosti týkající se tohoto útvaru, klidně i jen v oskenované podobě. V oddílu historických fotogalerií jsem umístil jen velmi malou část fotografií (fotky které jsem dostal od lidí, beru jako soukromé a zveřejňuji je zde jen na povolení). Pokud jste sami sloužili u Čestné Stráže a chtěli by jste vidět fotek více z Vašeho termínu, mohu Vám zvlášť poslat sadu z konkrétního roku (i když není zaručeno, že se na nich najdete právě vy) a můžeme si třeba fotky i vzájemně povyměňovat.

aurelius.21

(Zlín, 14.6.2015)


(poslední aktualizace stránek: 11.2.2021)